-25%Комод для вещей Компанит 1-3-2
- В наличии
- Код: К-10278
6 232 ₴
4 643 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Комод для речей Компаніт 1-3-2
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм Комод незамінний елемент для будь-якої кімнати. Комод 1-3-2 можна використовувати для зберігання білизни або особистих речей. Комод висотою 73 см - ідеальна тумба під телевізор або невеликий акваріум. Велика кількість кольорів ДСП дозволити вписати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 1300 мм
Глибина ― 380 мм
Ширина ― 730 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге светлый |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 73 см |
| Вес | 37 кг |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер упаковки ч.2 | 678х360х112 |
| Размер упаковки ч.1 | 1300х385х94 |
- Цена: 4 643 ₴










