влевовправо
-25%Большой Комод с дверками Компанит 6Д
- В наличии
- Код: К-10279
5 605 ₴
4 176 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Великий Комод з дверцями Компаніт 6Д
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм Комод незамінний елемент для будь-якої кімнати. Комод 6Д можна використовувати для зберігання білизни або особистих речей. Велика кількість кольорів ДСП дозволити списати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 1300 мм
Глибина ― 420 мм
Ширина ― 800 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 6 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34 кг |
- Цена: 4 176 ₴









