влевовправо
-26%Высокий комод Компанит "С"
- В наличии
- Код: К-10280
4 355 ₴
3 244 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високий комод Компаніт "С"
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм Комод незамінний елемент для будь-якої кімнати. Комод можна використовувати для зберігання білизни або особистих речей. Велика кількість кольорів ДСП дозволити списати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 480 мм
Глибина ― 420 мм
Висота ― 1232 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 48 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Высота комода | 123 см |
| Вес | 38 кг |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер упаковки | 1232х500х102 |
- Цена: 3 244 ₴










