влевовправо
-25%Зеркало-5 для гостиной Компанит
- В наличии
- Код: К-12043
3 041 ₴
2 266 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дзеркало-5 для вітальні Компаніт
Розміри:
Ширина ― 820 мм
Глибина ― 20 мм
Висота ― 820 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Круглая |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Длина | 820 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 266 ₴









