влевовправо
-26%Трюмо - 7 с откидным зеркалом
- В наличии
- Код: К-12044
3 159 ₴
2 353 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюмо - 7 з відкидним дзеркалом
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Розмістити у ящиках трюмо інструменти для укладання волосся, косметику і парфумерію — це практичне і розумне рішення, яке допоможе вам заощадити час на збори вранці і додасть елементи комфорту в звичайному житті. При закритому дзеркалі можна використовувати як столик для ноутбука або сніданку.
Розміри:
Довжина ― 800 мм
Ширина ― 500 мм
Висота ― 720 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 72 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 51 кг |
| Размер упаковки: | 810х500х80 |
- Цена: 2 353 ₴










