влевовправо
-26%Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюмо - 9 з тумбочкою
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. При закритому дзеркалі можна використовувати як столик для ноутбука або сніданку. Бічна тумбочка-комод дозволить зберігати в порядку не тільки косметику, але багато різних речей.
Розміри:
Довжина ― 1167 мм
Ширина ― 500 мм
Висота ― 816 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 82 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 116 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 51 кг |
| Размер упаковки: | 810х500х80 |
- Цена: 4 685 ₴










