влевовправо
-25%Описание
Характеристики
Информация для заказа
Навісне Трюмо - 11
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Будуарний столик Трюмо-10 - міні жіночий куточок, який дозволить зберігає всі речі на своїх місцях.
Розміри:
Довжина ― 1000 мм
Ширина ― 325 мм
Висота ― 220 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 22 см |
| Глубина столика | 33 см |
| Длина столика | 100 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Размер упаковки: | 996х325х86 |
- Цена: 1 882 ₴









