влевовправо
-26%Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба приліжкова ПКТ ― 7
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Це необхідний елемент комфортного інтер'єру спальні. Тумби призначені для зберігання речей, які є невід'ємною частиною життя будь-якої людини.
Розміри:
Довжина ― 400 мм
Ширина ― 320 мм
Висота ― 400 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| бук | яблуня | дуб сонома + білий | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + нимфея альба |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 32 см |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг |
| Размер упаковки: | 400х320х96 |
- Цена: 966 ₴










