влевовправо
-25%Описание
Характеристики
Информация для заказа
Передпокій з нішею Ірма
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Шафа для передпокою незамінний для зберігання одягу і дрібниць. Безліч варіантів кольорів ДСП дозволяють підібрати передпокій з будь-яким інтер'єром. Варіант установки дзеркала і гачків - на Ваш вибір.
Прихована штанга для речей за щитом з гачками
Розміри:
Ширина - 900 мм
Глибина - 380 мм
Висота - 2000 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 44 кг |
| Размер упаковки ч.1 | 1384х450х80 |
| Размер упаковки ч.2 | 1954х900х16 |
- Цена: 5 696 ₴










