Описание
Характеристики
Информация для заказа
Передпокій-шафа Любов
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Шафа для передпокою незамінний для зберігання одягу і дрібниць. Шафа оснащений 4-ма дверима і 2-ма викатними ящиками. Безліч варіантів кольорів ДСП дозволяють підібрати передпокій з будь-яким інтер'єром.
Розміри:
Ширина - 1200 мм
Глибина - 448 мм
Висота - 1950 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 448 мм |
| Высота | 1950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48 кг |
| Размер упаковки ч.2 | 1170х448х64 |
| Размер упаковки ч.1 | 1955х448х82 |
- Цена: 1 ₴










