влевовправо
-25%Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обувница з тумбою ТО-17
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Відкрита обувница з тумбою ТО-17, не дивлячись на свої невеликі габарити, вміщує велику кількість взуття. Великий вибір кольорів доповнить будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 1000 мм
Глибина ― 372 мм
Висота ― 500 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 372 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27 кг |
| Размер упаковки: | 1000х372х139 |
- Цена: 2 472 ₴









