влевовправо
-25%Угловая полка-стеллаж П-27
- В наличии
- Код: К-12065
2 947 ₴
2 196 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова Полка-стелаж П-27
Кутова Полка-стелаж П-27 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм Стелаж можна використовувати як для дому так і для офісу. Великий вибір кольорів впише полку в будь-який інтер'єр
Розміри:
Ширина ― 660 мм
Глибина ― 660 мм
Висота ― 1765 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | стеллаж для документов |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 177 см |
| Глубина шкафа | 66 см |
| Ширина шкафа | 66 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размер упаковки: | 1200х590х32 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
- Цена: 2 196 ₴









