-10%Тумба для взуття Меблі Сервіс Комфорт 1
- В наявності
- Код: мс-30589
1 714 ₴
1 542,60 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття- стілець Комфорт-1 виготовлена з ДСП, завтовшки 16 мм. Такий предмет взуття створить лад у передпокої, водночас надавши їй атмосферу затишку та комфорту. Тумба захистить взуття від пилу та заощадить простір у кімнаті.
Розміри:
Ширина — 696 мм
Глибина — 350 мм
Висота — 488 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 488 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 696 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + сонома |
- Ціна: 1 542,60 ₴

