Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полка-вешалка В-6
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Такі невеликі, але важливі в побуті речі, як вішалки для одягу, сумок і ключів, роблять ваше життя комфортним і спокійним.
Розміри:
Довжина ― 700 мм
Ширина ― 142 мм
Висота ― 240 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 142 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
- Цена: 722 ₴









