влевовправо
-25%Сучасна обувниця з сидушкою ТО-12
- В наявності
- Код: К-10070
3 323 ₴
2 476 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна обувница з сидушкою ТО-12
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Тумбочка для взуття з сидушкою поміститься навіть в саму маленьку прихожу. А великий вибір кольорів доповнить будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 900 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 660 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Венге світлий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Розмір упаковки: | 895х406х138 |
- Ціна: 2 476 ₴









