-10%Комод-вітрина Меблі Сервіс Джорджія 2Д1В андерсон пайн
- В наявності
- Код: мс-30164
7 015 ₴
6 313,50 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Комод-вітрина Джорджія 2Д1В виготовлений із ДСП, завтовшки 16 мм. Комод містить три закриті відділення, одне з яких містить скляні дверцята, за якими розташована поличка зі скла. Два інших відсіки розташовують одну й три полиці відповідно. Такий елемент меблів компактно розмістить велику кількість речей і предметів, і додасть кімнаті затишку та комфорту.
Розміри:
Довжина — 1135 мм
Глибина — 376 мм
Висота — 1424 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 142.4 см |
| Глибина комода | 37.6 см |
| Ширина комода | 113.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Андерсон |
- Ціна: 6 313,50 ₴




