-10%Стіл журнальний Меблі Сервіс Тіпс дуб самоа
- В наявності
- Код: мс-30248
1 428 ₴
1 285,20 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Стіл журнальний Тіпс виготовлений із ДСП, завтовшки 16 мм. Журнальний стіл містить додаткову полицю під стільницею. Таку модель можна використовувати як кавовий столик або столик для ноутбука, а полиця виконає роль додаткового місця для зберігання різноманітних предметів, необхідних для щоденного використання. Столик стане необхідним предметом меблів і виконає як функціональні, так і декоративні властивості.
Розміри:
Довжина — 1200 мм
Глибина — 590 мм
Висота — 550 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 550 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Форма стільниці |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 1 285,20 ₴

