влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обувница з полицями ТО-15
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Відкрита обувница ТО-15, не дивлячись на свої невеликі габарити, вміщує велику кількість взуття. Великий вибір кольорів доповнить будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 600 мм
Глибина ― 320 мм
Висота ― 1048 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні з ОПЛАТОЮ ПІД час ОТРИМАННЯ ТОВАРУ транспортними компаніями
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1048 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Розмір упаковки: | 1200х320х112 |
- Ціна: 2 870 ₴











