влевовправо
-26%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока обувница ТО-20
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Великий вибір кольорів доповнить будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 700 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 1230 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Розмір упаковки: | 808х384х120 |
- Ціна: 3 122 ₴









