-25%Стіл журнальний Лофт-1
- В наявності
- Код: К-12112
1 973 ₴
1 470 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Стіл журнальний Лофт-1
Корпус виготовлений з ДСП, ніжки - метал. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Стіл виграшно виглядає в просторому приміщенні, його можна розмістити в центрі кімнати, так і біля стіни.
Розміри:
Довжина - 800 мм
Ширина - 500 мм
Висота - 428 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| німфея альба (білий) | бук | яблуня |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 428 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки 1 ч. | 802х502х16 |
| Розмір упаковки ч. 2 | 427х410х80 |
- Ціна: 1 470 ₴









