влевовправо
-25%Сповивальний комод Еверест (телескопи) дуб сонома + білий
- В наявності
- Код: е-20131
5 426 ₴
4 080 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота комода | 101 мм |
| Глибина комода | 45 мм |
| Ширина комода | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 080 ₴






