влевовправо
-10%Комод для речей Меблі Сервіс Мілан 3Ш білий
- В наявності
- Код: мс-30560
5 991 ₴
5 391,90 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод для речей Мілан виготовлений із ДСП, завтовшки 16 мм. Фасади — МДФ. Комод містить три шухляди, які дадуть змогу зберігати досить велику кількість речей. Комод стане практичним складником інтер'єру спальні та додасть функціональності та комфорту кімнаті.
Розміри:
Довжина — 920 мм
Глибина — 453 мм
Висота — 810 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 81 см |
| Глибина комода | 45.3 см |
| Ширина комода | 92 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 391,90 ₴



