-10%Письмовий стіл Лектор Пєхотін 900х600х750 мм
- В наявності
- Код: п-50122.01
2 821 ₴
2 538,90 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Стіл письмовий Лектор (Пєхотін)
Корпус і фасади виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. До комплекту столу входить тумба з дверцятами та шухлядою. Такий виріб виготовлений в невеликих габаритах і легко знайде собі місце навіть у невеликій за розміром кімнаті, вносячи в інтер'єр своєю наявністю зручну робочу зону.
Розміри:
Довжина — 900 мм
Ширина — 600 мм
Висота — 750 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге темний | Горіх | Горіх лісовий | Дуб сонома | Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Білий | Дуб тахо | Дуб крафт білий | Антрацит | Бетон |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура та схема збирання. Отвори для збирання просвердлені.
Вирушаємо в Україні транспортними компаніями з попереднього планування 20%. Залишок у разі отримання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
- Ціна: 2 538,90 ₴












