-25%Маленький письмовий стіл Юніор
- В наявності
- Код: К-10197
1 621 ₴
1 208 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Маленький письмовий стіл Юніор
Письмовий стіл Юніор виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Невеликий стіл, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Під стільницею розташована зручна ніша, вона розмістить всі необхідні письмові приналежності.
Розміри:
Довжина ― 640 мм
Ширина ― 440 мм
Висота ― 750 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 |
| Розмір упаковки: | 742х462х64 |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
- Ціна: 1 208 ₴









