влевовправо
-25%Овальний журнальний стіл Венеція
- В наявності
- Код: К-10222
1 915 ₴
1 427 ₴
+380 (96) 885-13-40
Viber
- +380 (93) 922-10-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний "Венеція"
Корпус виготовлений з ДСП. Стіл досить зручний, оскільки містить невеликі колеса. Його простий, але цікавий дизайн впишеться в будь-яку кімнату.
Розміри:
Довжина - 900 мм
Ширина - 595 мм
Висота - 484 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні з ОПЛАТОЮ ПІД час ОТРИМАННЯ ТОВАРУ транспортними компаніями
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 8 кг |
| Висота столика | 484 мм |
| Глибина столика | 595 мм |
| Довжина столика | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки: | 905х605х50 |
- Ціна: 1 427 ₴











