-25%Овальний журнальний стіл Соната
- В наявності
- Код: К-10230
2 731 ₴
2 035 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Стіл журнальний "Соната"
Корпус виготовлений з ДСП. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Овальний столик на коліщатках може стати універсальним і незамінним предметом у вашій вітальні, а додаткові полиці забезпечують достатньо місця для декоративних предметів, паперів, газет і журналів.
Розміри:
Довжина - 1000 мм
Ширина - 600 мм
Висота - 532 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні з ОПЛАТОЮ ПІД час ОТРИМАННЯ ТОВАРУ транспортними компаніями
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 16 кг |
| Висота столика | 532 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки: | 985х595х85 |
- Ціна: 2 035 ₴











