-26%Пенал книжковий КШ - 10
- В наявності
- Код: К-10110
3 458 ₴
2 576 ₴
- +380 (93) 922-10-06
Пенал книжковий КШ - 10
Пенал книжковий КШ - 10 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки з звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:
Ширина - 350 мм
Глибина - 366 мм
Висота - 1950 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром, оплата при отриманні.
Здійснюємо відправку по Україні транспортними компаніями

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | шафа для документів |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 195 см |
| Глибина шафи | 37 см |
| Ширина шафи | 35 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Розмір упаковки: | 1956х352х70 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 576 ₴









